fbpx
take part in art

Festiwal “Take Part in Art”

16 września, w ramach urodzin, Karmiąca Kulturą pozwoliła sobie na dłuższe wyjście z domu 😉 I to nie byle jakie, bo na międzynarodowe warsztaty w ramach festiwalu Take Part in Art, z włoskim guru z dziedziny teatru dla najmłodszego widza. Było rozwojowo i baaaardzo przyjemnie – włoski temperament Roberto Frabettiego oraz jego ogromne doświadczenie sprawiły, że na kilka godzin zapomniałam o całym świecie 🙂

Warsztaty teatralne – dla kogo?

W ramach festiwalu ‘Take Part in Art’ organizowane są warsztaty nie tylko dla profesjonalistów i osób zainteresowanych sztuką najnajów. Dostępne są również zajęcia dla dzieci, np. z tworzenia muzyki z przedmiotów codziennego użytku.  Jeśli tylko interesujecie się tworzeniem sztuki dla najmłodszych, jesteście nauczycielami, pedagogami, artystami, to polecam zainteresować się kolejnymi warsztatami. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie mamy szerokiej oferty szkoleń z tworzenia teatru dla najmłodszego widza. Dla mnie niewątpliwym plusem jest również możliwość zapisania się na pojedyncze warsztaty – jedyne na które mogę sobie, jako mama na cały etat, powoli wracająca do pracy, pozwolić.

Spektakle dla najnajów

Ale przy okazji, warto was namówić do zainteresowania się tym festiwalem, bo składa się głównie z pokazów najlepszych, najciekawszych spektakli dla maluchów. Niemalże co tydzień między wrześniem a grudniem możecie trafić na spektakle z Niemiec, Włoch, Belgii i wielu innych krajów… Gorąco polecam zajrzeć do repertuaru festiwalu organizowanego przez Teatr Małego Widza i wybrać się na choć jedną ze sztuk. Festiwal trwa aż do grudnia, więc każdy znajdzie dogodny dla siebie termin – może akurat się spotkamy na widowni?

Dodaj komentarz