Śpij Króliczku

Bardzo chcę się z Wami dzielić tym co aktualnie czytamy z Heleną, stworzyć coś na wzór dziennika czytelniczego, ale brak czasu i perfekcjonizm nie pozwala mi na pisanie postów “na kolanie”. Dlatego postanowiłam kontynuować cykl Książka do Poduchy, ale w skróconym formacie – z kilkuzdaniowym opisem i zdjęciami. A nóż posty kiedyś zamienią się w dłuższe teksty.

A zatem, przedstawiam Wam dziś kolejną #ksiazkedopoduchy

Śpij Króliczku

Tę książeczkę chyba znają wszyscy. Uroczy Króliczek, któremu trzeba pomóc położyć się spać. Hela pokochała książkę dopiero niedawno (wiek: rok i 4 miesiace), ale już w okolicy pierwszych urodzin uwielbiała na przedostatniej stronie gasić Króliczkowi światło w pokoju. W tej chwili wysyła mu buziaka na dobranoc, klaszcze by go przebrać i puka w ramię, by się odwrócił – ale prawdziwa pasja ujawnia się dopiero podczas gaszenia światła! Powolutku, powolutku a będzie wykonywała wszystkie zadania.

Wydanie na temat kąpieli jeszcze nie budzi w Helce większych emocji. Czekamy więc na jego kolej 😉

Piękna, namawiająca do aktywności,  pobudzająca wyobraźnię seria książkowa dla maluszka, wydawnictwa Dwie Siostry. Polecam!

 

Od listopada 2016 roku przede wszystkim mama Helenki. Zawodowo i z pasji zajmuje się edukacją teatralną. Pedagog teatru, artystka, instruktorka, kulturoznawczyni. Kieruje działem edukacji w Teatrze Ochoty. Współpracuje z wieloma stowarzyszeniami i grupami teatralnymi. Jej doświadczenie ukształtowało Ognisko Teatralne Państwa Machulskich, projekty w Stowarzyszeniu Studio Teatralnym Koło oraz staż i praca w Narodowym Instytucie Audiowizualnym, przy tworzeniu Programu Kulturalnego Prezydencji Polski w Unii Europejskiej oraz w Dwutygodnik.com. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Konsekwentnie od wielu lat stara się zarazić bakcylem teatralnym rzesze dzieci i młodzieży.

Dodaj komentarz